Eczacıbaşı mutfak mobilyası üretecek

trabzon mutfak

trabzon mutfak

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin mobilya üretiminde verimliliği artırmak amacı ile banyo mobilyaları üretimiyle birlikte mutfak mobilyaları üretimine de başlanmasına karar verdiği bildirildi.

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin, Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayımlanan açıklamasında, bugün toplanan yönetim kurulunun 6 Temmuz 2009 tarih ve 7347 sayılı T. Ticaret Sicil Gazetesi’nde ilan edilen Vitra Küvet A.Ş.nin devralınmasıyla aktiflerine dahil olan ve halen İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş’ye kiralanmış bulunan mutfak mobilyaları üretimine yönelik makine ve teçhizatların, 1 Ocak 2010 tarihinden itibaren kiralanmayarak mutfak üretimlerinde kullanılmasına karar verdiği belirtildi.

Açıklamada, “Söz konusu teçhizatların bulunduğu ve halen İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş tarafından üretim yapılan “E-5 Karayolu Üzeri, Şifa Mahallesi Aslı Sokak Tuzla-İstanbul” adresindeki işyerinin, İş Kanunu’nun “işyeri devri” ne ilişkin 6. Maddesi hükmü kapsamında devralınmasına, işyeri devri ile ilgili gerekli başvuruların yapılmasına ve işlemlerin sonuçlandırılmasına, üretilecek mutfak mobilyalarının satışı yurt içinde tek yetkili dağıtımcı olarak İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. vasıtasıyla yapılmasına, karar vermiştir”

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: